Nowy phablet Samsunga klasy średniej dostrzeżony w GFX benchmark | Tabletowo.pl

Nowy phablet Samsunga klasy średniej dostrzeżony w GFX benchmark

Dołącz do dyskusji 0

Wygląda na to, że Galaxy Note 4 nie będzie jedynym phabletem, który w najbliższym czasie zostanie zaprezentowany przez Samsunga. Na stronie dość popularnego GFX benchmark pojawiła się specyfikacja urządzenia ze średniej półki z ekranem 5,5 cala.

Benchmarki są świetnym źródłem informacji, zwykle specyfikacji na temat urządzeń, których jeszcze nie ma na rynku. Tym razem nie w AnTuTu, ale w aplikacji GFX benchmark pojawiła się pozycja o nazwie SM-G739F, która skrywa phablet klasy średniej. Czyżby był to następca Galaxy Note’a 3 Neo?

Jak wynika z poniższego zrzutu ekranowego sprzęt legitymuje się ekranem o przekątnej 5,5 cala, którego rozdzielczość wynosi 720 x 1280 pikseli. Można go obsługiwać jednocześnie pięcioma palcami. Sercem urządzenia jest Snapdragon 400 taktowany zegarem 1,6 GHz wespół z grafiką Adreno 305. Phablet ma „zaledwie” 1,3 GB pamięci RAM, natomiast dla użytkownika przewidziano 12 GB na dane. Główny aparat może pochwalić się rozdzielczością 7 Mpix, a przedni 2 Mpix.

samsung sm-g739-f-phablet

Specyfikacja typowego średniaka. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo jakiego urządzenia dotyczy, kodowe oznaczenie jeszcze nie mówi zbyt wiele. Może to być następca wspomnianego Galaxy Note 3 Neo, ale równie dobrze może to być kompletnie nowy sprzęt, który ma być tańszy od pełnoprawnego Note’a.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona