Nowy Nvidia Shield Tablet X1 już po certyfikacji w FCC - Tabletowo.pl

Nowy Nvidia Shield Tablet X1 już po certyfikacji w FCC

Nowy tablet od Nvidii został dostrzeżony na stronie internetowej FCC. Wspomniane urządzenie to Nvidia P2290W i jest to prawdopodobnie zauważony pod koniec zeszłego roku model Tegra X1.

Pierwszy tablet amerykańskiego producenta kart graficznych, czyli Nvidia Shield Tablet, pojawił się prawie dwa lata temu. W zeszłym roku model odświeżono i wprowadzono na rynek Shield Tablet K1. A całkiem niedawno, na stronie internetowej amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) opublikowano informacje na temat nowego tabletu Nvidii, modelu P2290W. Raport FCC nie zdradza pełnej specyfikacji urządzenia, ale wiadomo, że tablet ma moduł WiFi 802.ac oraz Bluetooth LE.

Tabletowo.pl Nowy Nvidia Shield Tablet X1 już po certyfikacji w FCC Krótko NVIDIA Plotki / Przecieki Tablety

Więcej informacji o domniemanym tablecie Tegra X1 znajdziemy w bazie GFXBench, w której widziany był w listopadzie zeszłego roku. Urządzenie ma mieć ekran o przekątnej 8″ i rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli. Za moc obliczeniową odpowiadać ma procesor Tegra X1 i 3GB RAM. Użytkownik do dyspozycji ma otrzymać 32GB pamięci wewnętrznej. Systemem operacyjnym, pod kontrolą którego X1 ma pracować, ma być Android 6.0 Marshmallow.

* Zdjęcie wyróżniające przedstawia Nvidia Shield Tablet K1

Źródło: FCC via androidpolice

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona