Nowy Nexus 7 z procesorem Qualcomma? To bardzo prawdopodobne - Tabletowo.pl
Ważne

Nowy Nexus 7 z procesorem Qualcomma? To bardzo prawdopodobne

Tabletowo.pl Nowy Nexus 7 z procesorem Qualcomma? To bardzo prawdopodobne Asus Ciekawostki Nowości Plotki / Przecieki

Zawsze jest tak, że im bliżej premiery jakiegoś nowego urządzenia, tym więcej plotek i przecieków na jego temat ląduje w mediach. Sądząc po ilości ciekawostek, jaka pojawia się na temat nowego Nexusa 7, można sądzić że niebawem zagości on na rynku. Prawda to czy nie – kolejna informacja na temat kolejnej generacji tabletu Google pojawiła się w sieci.

Jak donosi serwis Digitimes, Nexus 7 vol.2 zostanie wyposażony w procesor dominującego obecnie na rynku mobilnych SoC Qualcomma z serii Snapdragon. Są szanse, że będzie to model Snapdragon 600, jednakże bardziej prawdopodobną opcją jest pojawienie się w specyfikacji Nexusa 7 II czterordzeniowej jednostki z procesorem grafiki Adreno 320 znanej z Nexusa 4 – czyli Snapdragona S4 Pro. Przypomnijmy, że w pierwszej generacji tabletu zamontowano procesor NVIDIA Tegra 3 o zegarze taktowanym zegarem 1,3 GHz.

Według innej informacji serwisu Digitimes, nowego Nexusa zobaczymy w maju na konferencji Google I/O – nie jest to więc niespodzianka, bowiem takie prognozy pojawiały się już wcześniej. Warto odnotować, że następca N7 zostanie prawdopodobnie znowu wyprodukowany przez tajwańskiego ASUSa, cena zaś ma oscylować w granicach 249 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona