Nowy Lenovo Miix 3 z 8-calowym ekranem?

Nowy Lenovo Miix 3 z 8-calowym ekranem?

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno na naszym portalu Bartek opublikował zapowiedź recenzji Lenovo Miix 2, a teraz dowiedzieliśmy się, że producent pracuje obecnie nad kolejną generacją tabletu.

Zgodnie z informacjami zawartymi na indonezyjskim portalu Postel, już niebawem na rynku pojawi się nowa generacja urządzeń z serii Miix. Wśród urządzeń, które zobaczymy na targach IFA 2014, znajdzie się kolejny,8-calowy tablet wyposażony w ośmiordzeniowy układ Intel Moorefield, dwa gigabajty pamięci operacyjnej oraz 32 GB pamięci na pliki użytkownika. Wszystko to pracować ma pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Tabletowo.pl Nowy Lenovo Miix 3 z 8-calowym ekranem? Lenovo Plotki / Przecieki Tablety Windows

Należy jednak zaznaczyć, że wszystkie informacje na temat specyfikacji technicznej urządzenia pochodzą z przecieku, więc nie są potwierdzone przez producenta. Co za tym idzie, Lenovo może nas zaskoczyć na targach w Berlinie, które odbędą się w dniach 5-10.09.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona