Nowy Kindle Fire HD ze Snapdragonem 800 | Tabletowo.pl

Nowy Kindle Fire HD ze Snapdragonem 800

Dołącz do dyskusji 0

Amazon jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych firm na świecie.  Trudno się temu dziwić, skoro jest to jednocześnie największy sklep internetowy na świecie, a od niedawna nawet producent tabletów. I właśnie o tabletach mowa – według najnowszych plotek, już wkrótce ujrzymy nowe, bardzo dobrze wyposażone urządzenia.

Według informacji pochodzących bezpośrednio z serwisu BGR, na rynku mają pojawić się dwa nowe tablety, które głównie będą różnić się rozmiarem. Mniejszy model 7-calowy, charakteryzować się będzie panelem o rozdzielczości  1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon 800 o taktowaniu nawet 2 GHz oraz pamięcią operacyjną o pojemności 2 GB.

Większy tablet, którego przekątna ekranu wyniesie 8,9-cala, będzie wyróżniać się wysoką rozdzielczością, bo wynoszącą aż 2560 x 1600 pikseli. Co z resztą specyfikacji ? Ta ma się nie różnić od mniejszego urządzenia i również zaoferuje te same, rewelacyjne podzespoły.

Teraz pozostaje czekać na więcej informacji, bo niewiadomą póki co pozostaje cena urządzeń. Jednak jeśli przypomnieć sobie, jak dawniej Amazon zaatakował tabletowy rynek, możliwe, że kwota potrzebna do kupienia Kindle Fire nie będzie aż tak wygórowana.

źródło: tablet-news.com

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona