Nowy iPad nie pozwala na FaceTime przez 4G | Tabletowo.pl

Nowy iPad nie pozwala na FaceTime przez 4G

Dołącz do dyskusji 0

Coś, co miało być jednym z największych atutów nowego iPada, stało się jego najbardziej doskwierającą bolączką. Mówi się, że to, czego nie potrafi tablet Apple powoli staje się internetowym żartem. Wkrótce po jego premierze dowiedzieliśmy się, że nie będzie kompatybilny z większością sieci 4G LTE w Europie. Była to zaskakująca i smucąca wiadomość, albowiem wielu zainteresowanych zakupem zdało sobie sprawę, że zapłaciliby za funkcję, z której nie byliby w stanie skorzystać. Jakby tego było mało, dziś dotarła do nas wieść, iż nowy iPad nie pozwoli na wykonywanie wideorozmów FaceTime za pośrednictwem sieci 4G LTE.

W ten oto sposób, funkcja wsparcia dla superszybkiej i supernowoczesnej sieci 4G LTE, z której Apple jest tak dumne, obróciła się przeciwko niemu. Choć zdania na temat kompatybilności nowego iPada z europejskimi pasmami są podzielone, jak dotąd nie wystosowano oświadczenia, które wyjaśniłoby zaistniałe wątpliwości. Z tego powodu chaos gęstnieje, a potencjalni klienci wolą kupić iPada drugiej generacji lub tablet konkurencji. Niemniej jednak, zainteresowanie najnowszym urządzeniem Apple jest bardzo duże – z naszych informacji wynika, że w samej przedsprzedaży zakupiono już ponad milion egzemplarzy nowego iPada.

Dajcie znać w komentarzach, co sądzicie na temat nowego iPada i sprawy 4G LTE oraz wideorozmów FaceTime. Jak często korzystacie z tej funkcji na swoich iPadach 2 i iPhone’ach 4/4S?

via IntoMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona