Nowy iPad ma 1GB RAM? - Tabletowo.pl

Nowy iPad ma 1GB RAM?

Tabletowo.pl Nowy iPad ma 1GB RAM? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Aby tradycji stało się zadość, firma Apple w dniu oficjalnej prezentacji nowego iPada (ani kilka dni po…) nie zdradziła, ile pamięci RAM w sobie kryje ten sprzęt. Jak to zwykle bywa, zaczęto na ten temat spekulować – jedni twierdzili, że nic w tej kwestii się nie zmieniło w stosunku do poprzednika, inni oponowali. I choć Apple dalej na ten temat milczy, w sieci pojawiają się kolejne informacje świadczące o tym, że trzecia generacja tabletu Apple ma jednak 1GB RAM, a nie 512MB.

Takie wieści zostały ujawnione zaraz po premierze iPada przez (rzekomo) dobrze poinformowane źródła zbliżone do Apple, ale wciąż nie mieliśmy potwierdzenia, że tak faktycznie jest. I choć w dalszym ciągu nie wiemy tego z oficjalnego źródła, czyli od koncernu z Cupertino, możemy mieć nadzieję, że jest to prawda.

Sonny Dickson opublikował w sieci wynik iPada osiągnięty w benchmarku Geekbench – 756 (pierwszy iPad – 618, drugi – 751) – poniżej. Ale w całej sprawie najbardziej interesujący wcale nie jest wynik, a pamięć RAM, jaka została ujawniona – 1GB RAM. Teraz tylko czekać aż informacja ta zostanie potwierdzona przez Apple. Warto przypomnieć, ze nowy iPad pracuje dzięki dwurdzeniowej jednostce Apple A5X z czterordzeniową grafiką.

Tabletowo.pl Nowy iPad ma 1GB RAM? Apple Nowości Plotki / Przecieki

A jeśli ktoś jest zainteresowany odpakowaniem iPada trzeciej generacji bez względu na język, w jakim został nagrany filmik, zapraszam poniżej:

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona