Nowy, dziwny smartfon od ZTE - firma prosi o pomoc fanów w nazwaniu go | Tabletowo.pl

Nowy, dziwny smartfon od ZTE – firma prosi o pomoc fanów w nazwaniu go

Dołącz do dyskusji 0

Trzy miesiące temu ZTE poprosiło swoich fanów, aby przesłali firmie pomysły na smartfon swoich marzeń. Najlepszy projekt miał trafić do produkcji, a później do oferty sprzedażowej. W wyniku tego powstało urządzenie, które potrafi śledzić ruch gałek ocznych i przyczepiać się do każdej powierzchni. Chiński producent ponownie zwraca się do swojej społeczności o pomoc i ogłasza konkurs, tym razem na nazwę tego urządzenia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 5 grudnia tego roku. Jeżeli chodzi o kryteria, nazwa musi być czymś wyjątkowym (duplikaty będą od razu dyskwalifikowane) oraz nie może naruszać żadnych znaków towarowych i praw autorskich.

Na podstawie głosów ze strony projektu, ZTE wybierze 5 najlepszych nazw. Jeżeli okaże się, że któraś z propozycji nie spełnia kryteriów regulaminu, zostanie zdyskwalifikowana i przeprowadzone zostanie następne głosowanie w celu jej zastąpienia.

Ostateczną nazwę smartfona poznamy na najbliższych targach CES 2017, a jej autor w nagrodę otrzyma kartę podarunkową o wartości 250 dolarów.

zte-projekt-1

Wszystkie informacje o konkursie dostępne są na tej stronie. Macie jakieś pomysły? ;)

Źródło: ZTE USA, dzięki Android Authority

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona