Nowy, arcyciekawy konkurent dla iPada od Ondy z możliwością dostawy do Polski | Tabletowo.pl

Nowy, arcyciekawy konkurent dla iPada od Ondy z możliwością dostawy do Polski

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku coraz więcej dostępnych jest chińskich urządzeń z bardzo dobrą specyfikacją, jednak nieliczni producenci decydują się na wprowadzenie możliwości dostawy do Europy. Do elitarnego grona ostatnimi czasy dołączyła firma Onda, jednak wprowadzenie możliwości wysyłki do naszego kraju obeszło się bez echa w mediach technologicznych, a szkoda.

wysyłka onda

Zacznijmy może od początku. Kilka dni temu Onda wprowadziła do sprzedaży model Onda V919 Air z LTE prezentujący bardzo dobry stosunek ceny do jakości/specyfikacji. Za 200 dolarów dostać możemy 9,7 calowy ekran Retina pracujący z rozdzielczością 2048 na 1536 pikseli, 64-bitowy procesor Octa Core MTK8752 o taktowaniu 1,7 GHz, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, Bluetooth 4.0, aparat z matrycą 5-megapikseli oraz przednią kamerkę 2-megapiksele. To wszystko pracujące pod kontrolą Androida w wersji 4.4 i zamknięte w pięknej obudowie o grubości 8,4 milimetra. Tablet zainteresował mnie na tyle, że z ciekawości postanowiłem sprawdzić, czy istnieje możliwość dostarczenia go do mojego domu. Z wielkim zaskoczeniem odkryłem, że za 20 dolarów producent może wysłać mi dowolne urządzenie z asortymentu.

wysyłka onda

Nie wiem dokładnie od jakiego czasu producent wysyła paczki do europy, jednak pamiętam, gdy jeszcze w sierpniu ubiegłego roku chciałem zamówić jeden z tabletów od Ondy i niestety nie było to tak łatwe, jak obecnie. Moim zdaniem warto zainteresować się asortymentem tej firmy. Wszystkie urządzenia znajdziecie tutaj.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona