Nowości HP: Slate 7 Extreme, Slate 7 HD, Slate 8 Pro i Slate 10 HD - Tabletowo.pl

Nowości HP: Slate 7 Extreme, Slate 7 HD, Slate 8 Pro i Slate 10 HD

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nowości HP: Slate 7 Extreme, Slate 7 HD, Slate 8 Pro i Slate 10 HD Nowości

Do niedawna w ofercie Hewlett Packard można było znaleźć tablety, które spokojnie policzylibyśmy na palcach jednej ręki. Dopiero ostatnio firma zaczęła znacznie rozszerzać swoje portfolio. Dziś poinformowała o premierze aż czterech nowych urządzeń. Poznajcie następujące modele: Slate 7 Extreme, Slate 7 HD, Slate 8 Pro i Slate 10 HD, na temat których parametrów technicznych póki co znamy jedynie wybrane szczegóły.

HP Slate 7 Extreme to 7-calowy sprzęt z ekranem o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, działający dzięki czterordzeniowemu procesorowi NVIDIA Tegra 3. Jedną z jego największych zalet jest obecność rysika chowanego w obudowie oraz dedykowanych aplikacji obsługiwanych stylusem, a także ekranu, który podczas odręcznego pisania po nim nie reaguje na przypadkowe dotknięcie go ręką.

Kolejnym zaprezentowanym modelem jest HP Slate 8 Pro z ekranem 8-calowym o rozdzielczości 1600 x 1200 pikseli (4:3) i systemem Beats Audio, podobnie jak kolejne dwa urządzenia. Za jego pracę również odpowiadają cztery rdzenie w postaci Tegry 4.

Na temat pozostałych dwóch produktów HP, Slate 7 HD i Slate 10 HD, nie wiemy zupełnie nic oprócz tego, że działają pod kontrolą Androida (nie wiadomo w której wersji), oferują 4G oraz Beats Audio, a ich przekątna to, odpowiednio, 7 i 10,1″ – oba mają mieć rozdzielczość HD.

Nowe tablety HP trafią do sprzedaży w listopadzie w nieznanej aktualnie cenie.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona