Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce

Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości

Firma HP wprowadziła do Polski nowy tabletElitePad 900. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach. Posiada przyzwoitą specyfikację techniczną i dostępne w naszym kraju jest w cenie zaczynającej się od 3199 złotych. Oprócz tego firma HP poinformowała również o nadchodzącej polskiej premierze interesującej hybrydy z obracanym ekranem – HP EliteBook Revolve. Będzie ją można kupić począwszy od drugiej połowy kwietnia w cenie zaczynającej się od 5699 złotych.

HP ElitePad 900 wyposażony został w 10.1-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, pokryty ochronną warstwą Corning Gorilla Glass 2. Tablet posiada dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2760 o taktowaniu 1,80 GHz, 2GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej. Ponadto w urządzeniu znalazło się również miejsce dla 8-megapikselowego aparatu z diodą doświetlającą LED, kamerki internetowej, Bluetooth 4.0, dwuzakresowego modułu sieci bezprzewodowej WiFi 802.11 a/b/g/n oraz czytnika kart micro SD. Urządzenie działa pod kontrolą systemu Windows 8 i jest dość ciężkie – jego waga wynosi bowiem 630 g.

Dzięki pomocy HP Global Services oraz HP Custom Integration Services urządzenie można w bardzo łatwy sposób połączyć z obecnym w firmie środowiskiem IT. Co więcej, o bezpieczeństwie przechowywanych plików zadba szyfrowanie danych za pomocą HP Client Security. Dodatkową funkcją jest możliwość zlokalizowania zagubionego tabletu za pomocą LANDesk Management Suite.

Jest to naprawdę porządny sprzęt. Posiada też cenę adekwatną do swoich możliwości. Myślę, że może się sprawdzić zarówno w mniejszych, jak i większych przedsiębiorstwach.

Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości   Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości   Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości

Z kolei HP EliteBook Revolve to hybryda dla jeszcze bardziej wymagających. Spójrzmy, jak firma HP przedstawia to urządzenie:

Jest to biznesowy notebook wyposażony w dotykowy ekran, który można obrócić tak, aby umożliwić innym zapoznanie się z wyświetlanymi informacjami, a także rozłożyć, aby przekształcić urządzenie w tablet. Notebook posiada  procesor Intel Core trzeciej generacji i jest także zoptymalizowany pod kątem pracy z systemem Windows 8. Ekran HD o przekątnej 11,6” i konstrukcja o łącznej masie 1,38 kg, umożliwiają wygodną i wydajną pracę w terenie. Jak przystało na urządzenie mobilne wysokiej klasy, komputer został wykonany z materiałów wysokiej jakości – ekran pokrywa trwała i odporna na uszkodzenia powłoka Corning Gorilla Glass 2, natomiast obudowa jest wykonana w całości z magnezu. Opcjonalnie Elitebook Revolve może być wyposażony w dysk SSD o pojemności do 256 GB z technologią Intel Rapid Start, który umożliwia przejście w tryb gotowości w czasie zaledwie 5 milisekund. EliteBook Revolve posiada także funkcję dokowania klasy korporacyjnej, która umożliwia szybkie podłączenie ekranu, klawiatury, myszy, dodatkowych portów i drukarki, a także portów WWAN, USB 3.0 i DisplayPort oraz funkcję bezpiecznej łączności NFC, zapewniając urządzeniu pełną funkcjonalność klasycznego notebooka. EliteBook Revolve jest wyposażone w rozwiązanie HP Client Security dające ochronę we wszystkich warstwach, w tym zabezpieczenia HP BIOS Protection, Microsoft Defender lub Microsoft Security Essentials, a także wbudowany, certyfikowany układ zabezpieczający TPM do szyfrowania danych. Użytkownik otrzymuje też czteroletnią subskrypcję na oprogramowanie HP Absolute Data Protect.

Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości   Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości   Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości   Tabletowo.pl Nowości HP: ElitePad 900 i EliteBook Revolve dostępne w Polsce Nowości

ź: HP

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona