słuchawki bezprzewodowe Jabra Evolve 65t (fot. Jabra)

Jabra Evolve 65t to nowe słuchawki bezprzewodowe stworzone z myślą o klientach biznesowych

Segment urządzeń dla klientów biznesowych rządzi się nieco innymi prawami niż rynek sprzętów konsumenckich. Jabra tym razem postanowiła przygotować słuchawki bezprzewodowe specjalnie dla użytkowników, którzy dużo pracują w ruchu. Producent chwali się m.in., że model Jabra Evolve 65t uzyskał certyfikat Skype for Business i integruje się z Microsoft Teams.

Najnowsze słuchawki bezprzewodowe Jabra wyposażono w cztery mikrofony i moduł Bluetooth 5.0, dzięki czemu mogą się one łączyć z dwoma urządzeniami naraz. Użytkownik może je podłączyć – na przykład – do smartfona i do laptopa, w drugim przypadku używając dołączonego do zestawu adaptera. Deklarowany zasięg wynosi do 10 metrów. Model Jabra Evolve 65t współpracuje też z popularnymi asystentami głosowymi (w tym Siri i Asystentem Google) oraz oferuje funkcję pasywnej redukcji szumów z otoczenia.

Reklama

Słuchawki bezprzewodowe Jabra Evolve 65t mogą pracować na pojedynczym ładowaniu do 5 godzin, a przy doładowywaniu za pomocą dołączanego etui czas ten może wydłużyć się do 15 godzin. 15-minutowe ładowanie wystarczy natomiast na następne 1,5 godziny pracy.

Prawa słuchawka waży 6,5 grama, a lewa 5,8 grama. Użytkownik dostanie również do dyspozycji aplikację Jabra Sound+, w której dopasuje parametry dźwięku za pomocą korektora. Do aktualizacji oprogramowania urządzenia służy natomiast program Jabra Direct (dostępny na systemy Windows i MacOS).

Słuchawki bezprzewodowe Jabra Evolve 65t są już dostępne na oficjalnej stronie internetowej Jabra. Ich cenę ustalono na 1581 złotych z VAT (1285,37 złotych netto).

Źródło: Jabra