Nowość Overmax z 3G i Bluetooth: Solution 10 - Tabletowo.pl

Nowość Overmax z 3G i Bluetooth: Solution 10

Tabletowo.pl Nowość Overmax z 3G i Bluetooth: Solution 10 Nowości

O ile w ubiegłym roku znalezienie na polskim rynku ciekawego tabletu z 3G ze średniej półki cenowej było dość sporym wyzwaniem, tak aktualnie sytuacja ulega znacznej zmianie. Konkurencja wśród producentów i dystrybutorów jest coraz większa, co, jak wiemy, pozytywnie wpływa na sytuację w każdym segmencie rynku. Dziś do grona interesujących nas urządzeń, w których nie musimy się ratować tetheringiem, MiFi lub innymi, alternatywnymi sposobami udostępniania internetu, dołączył Overmax Solution 10.

Działanie urządzenia opiera się o dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1,6GHz oraz system operacyjny Android 4.1 Jelly Bean (brak informacji o ewentualnej aktualizacji do Android 4.2). Parametry techniczne modelu zawierają przede wszystkim 10,1-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 1GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart microSD, Bluetooth oraz 3G – co istotne – z obsługą Aero2.

Praca na Overmax Solution 10 będzie możliwa dzięki akumulatorowi o pojemności 7000 mAh. Do naszej dyspozycji oddany zostanie również wyjście miniHDMI umożliwiające przewodowe przesłanie obrazu i dźwięku na zewnętrzny ekran, aparat, kamerka, WiFi 802.11 b/g/n, port microUSB oraz 3.5 mm jack audio. Wymiary modelu to 261 x 174 x 10 mm.

Czy powyższe parametry techniczne i wzornictwo Solution 10 nie przypominają Wam jakiegoś tabletu? Na myśl powinien Wam przyjść Kiano Core 10.1 3G oferujący bardzo zbliżone parametry techniczne (różnica w akumulatorze: 8000 mAh vs 7000 mAh) oraz wygląd (inny kolor aluminiowej obudowy i różne maskownice głośnika).

Overmax Solution 10 ma trafić na półki sklepowe pod koniec kwietnia. Cena urządzenia nie została ujawniona.

Tabletowo.pl Nowość Overmax z 3G i Bluetooth: Solution 10 Nowości   Tabletowo.pl Nowość Overmax z 3G i Bluetooth: Solution 10 Nowości

ź: Overmax

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona