Huawei P20 Pro w nowych kolorach. Wygląda na to, że producent polubił gradient, choć nie poprzestał tylko na nim

Nie dalej jak dwa dni temu informowaliśmy Was, że Huawei P20 pojawił się w kolejnym kolorze, jakim jest Twilight. Producent postanowił poszerzyć również ofertę droższego modelu i na targach IFA 2018 pokazany został Huawei P20 Pro w czterech nowych wariantach – dwóch gradientowych oraz… dwóch skórzanych.

Huawei P20 Pro został początkowo zaprezentowany na rynku w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, niebieskim i gradientowym Twilight (zaprezentowana została jeszcze wersja różowo-złota, która nie trafiła do Polski). Wygląda na to, że producent polubił się z gradientami, gdyż zapowiedział, że Huawei P20 Pro trafi do sklepów w czterech nowych kolorach, z czego dwa zostały stworzone właśnie ku chwale mieniących się smartfonów ;).

Pierwszy z nich jest bardzo podobny do wersji Twilight, ale na żywo przechodzi w kolor czarny. Morpho Aurora, gdyż tak nazywa się ta wersja, została stworzona na podobieństwo motyla o takiej samej nazwie i trzeba przyznać, że na żywo prezentuje się naprawdę rewelacyjnie. Podobno sam motyl jest bardzo rzadki (a, co gorsza, polska Wikipedia nic o nim nie wie!), ale jest nadzieja, że nieco inaczej będzie z P20 Pro w tym kolorze. Jednak już przy pierwszych wrażeniach nie sposób było nie odnieść wrażenia, że bardzo się brudzi…

Jeżeli chodzi o kolor biały, to ten nazywa się Pearl White i dokładnie tak wygląda – jak błyszcząca, mieniąca się perła. Ten wariant wydawał się nieco bardziej współpracować z dłońmi dziennikarzy i prezentował się estetycznie. Myślę, że wersja ta jest zdecydowanie dedykowana kobietom.

Jak możecie sami zobaczyć na powyższej grafice, producent nie poprzestał na dwóch kolorach i postanowił z zaskoczenia pokazać nam dwa warianty skórzane. Te, choć przypominają ideą LG G4, również prezentują się całkiem dobrze i pokusiłbym się o stwierdzenie, że są – dla odmiany – skierowane raczej w stronę mężczyzn.

Niestety nie wiadomo, czy którykolwiek z zaprezentowanych wariantów pojawi się w sprzedaży w Polsce. Bez względu na to, zamieszczam Wam poniżej galerię, w której możecie przyjrzeć się wszystkim czterem wariantom razem i z osobna ;).

źródło: Huawei