dron GOCLEVER Sky Eagle (fot. GOCLEVER)

Jeśli pogoda dopisze, to będziecie mogli sobie jeszcze polatać nowymi, tanimi dronami marki GOCLEVER

Chociaż pogoda za oknem coraz mniej zachęca do wyjścia na zewnątrz, szczególnie tych ciepłolubnych, to wciąż można wykorzystać nadarzające się okazje i polatać dronem. A jeśli ktoś go nie ma, to na rynku właśnie pojawiły się dwie niedrogie propozycje, idealne do sprawdzenia, z czym „się to je”. Oprócz niewysokiej ceny, mają jednak wiele innych zalet.

Zarówno GOCLEVER Sky Eagle, jak i GOCLEVER Sky Tracker wykonane są z wysokiej jakości materiałów, mają wbudowane kamery (w drugim z ww. modeli dodatkowo z opcją podglądu na żywo; materiały zapisywane są na karcie microSD), sześcioosiowy żyroskop, zasięg do 80 metrów, oświetlenie LED i możliwość przeprowadzenia 4-kanałowej kalibracji silników. Oba drony mogą też osiągnąć maksymalną prędkość do 20 km/h.

Reklama

GOCLEVER Sky Tracker wyróżnia się natomiast wymiarami 30x30x11 cm i akumulatorem o pojemności 1600 mAh – według deklaracji producenta, taki zapas energii ma wystarczyć nawet na 22 minuty lotu, co jest naprawdę świetnym wynikiem, sporo ponad przeciętnej. GOCLEVER Sky Eagle ma natomiast wymiary 22x22x7 cm i baterię o pojemności 300 mAh, która ma pozwolić na do siedmiu minut latania.

Sugerowaną cenę drona GOCLEVER Sky Eagle ustalono na 99 złotych, natomiast modelu GOCLEVER Sky Tracker na 199 złotych. Oba urządzenia można kupić w >oficjalnym sklepie internetowym GOCLEVER<. Co ciekawe, drugi z ww. sprzętów kosztuje w nim mniej niż sugerowane 199 złotych, a mianowicie 179 złotych.

Źródło: informacja prasowa, GOCLEVER (Sky Eagle), GOCLEVER (Sky Tracker)