Z mytaxi Lite nie będziesz się bał, że braknie Ci pieniędzy – gwarantowaną cenę zobaczysz jeszcze przed kursem | Tabletowo.pl

Z mytaxi Lite nie będziesz się bał, że braknie Ci pieniędzy – gwarantowaną cenę zobaczysz jeszcze przed kursem

Dołącz do dyskusji 0

mytaxi wprowadza do swojej oferty nową usługę – Lite. Jest to całkowita nowość w portfolio firmy, ponieważ pasażer zobaczy gwarantowaną cenę za kurs jeszcze zanim wsiądzie do taksówki. Dzięki temu nie będzie musiał się martwić, że zabraknie mu pieniędzy.

Firmy pokroju mytaxi, iTaxi i Uber zrewolucjonizowały rynek przewozów pasażerskich w Polsce. Pierwsza z ww. świadczy swoje usługi w siedmiu miastach/rejonach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Dziś do swojej oferty dodała całkowicie nową usługę – Lite.

Jest to zupełna nowość, ponieważ pasażer już po wybraniu miejsca odbioru i destynacji zobaczy na ekranie swojego smartfona gwarantowaną cenę za przejazd, a nie tylko szacunkową. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem podróży będzie wiedział, ile zapłaci za kurs i miał pewność, że wysokość opłaty go nie zaskoczy.

mytaxi Lite w praktyce (fot. mytaxi)

mytaxi informuje, że zamierza pokrywać ewentualną różnicę pomiędzy podaną w aplikacji ceną a wskazaniem taksometru, więc na usłudze Lite nie będą stratni także kierowcy. Co więcej, została ona uruchomiona pilotażowo właśnie w Polsce, a do tego w okresie promocyjnym pasażerowie za kursy zapłacą nawet o połowę mniej – zniżka naliczy się jako domyślny kod promocyjny.

Ceny w mytaxi Lite nie są ustalane w powiązaniu z taryfą dzienną i nocną. Warunkiem koniecznym, aby skorzystać z promocyjnej ceny gwarantowanej, jest wybranie opcji „Płać przez Aplikację”. Jeśli natomiast pasażer zdecyduje się wysiąść wcześniej i taksometr będzie wskazywał niższą kwotę niż podana w aplikacji, wówczas zapłaci tyle, ile do tej pory naliczyło urządzenie.

Źródło: informacja prasowa, mytaxi

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis

Nowy procesor Qualcomm Snapdragon 712 jest jeszcze wydajniejszy niż Snapdragon 710

Jego możliwości docenią osoby, które lubią sobie pograć na smartfonie

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona