mytaxi Lite (fot. mytaxi)

Z mytaxi Lite nie będziesz się bał, że braknie Ci pieniędzy – gwarantowaną cenę zobaczysz jeszcze przed kursem

mytaxi wprowadza do swojej oferty nową usługę – Lite. Jest to całkowita nowość w portfolio firmy, ponieważ pasażer zobaczy gwarantowaną cenę za kurs jeszcze zanim wsiądzie do taksówki. Dzięki temu nie będzie musiał się martwić, że zabraknie mu pieniędzy.

Firmy pokroju mytaxi, iTaxi i Uber zrewolucjonizowały rynek przewozów pasażerskich w Polsce. Pierwsza z ww. świadczy swoje usługi w siedmiu miastach/rejonach: Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Aglomeracji Śląskiej, Poznaniu, Łodzi i Wrocławiu. Dziś do swojej oferty dodała całkowicie nową usługę – Lite.

Jest to zupełna nowość, ponieważ pasażer już po wybraniu miejsca odbioru i destynacji zobaczy na ekranie swojego smartfona gwarantowaną cenę za przejazd, a nie tylko szacunkową. Dzięki temu jeszcze przed rozpoczęciem podróży będzie wiedział, ile zapłaci za kurs i miał pewność, że wysokość opłaty go nie zaskoczy.

mytaxi Lite w praktyce (fot. mytaxi)

mytaxi informuje, że zamierza pokrywać ewentualną różnicę pomiędzy podaną w aplikacji ceną a wskazaniem taksometru, więc na usłudze Lite nie będą stratni także kierowcy. Co więcej, została ona uruchomiona pilotażowo właśnie w Polsce, a do tego w okresie promocyjnym pasażerowie za kursy zapłacą nawet o połowę mniej – zniżka naliczy się jako domyślny kod promocyjny.

Ceny w mytaxi Lite nie są ustalane w powiązaniu z taryfą dzienną i nocną. Warunkiem koniecznym, aby skorzystać z promocyjnej ceny gwarantowanej, jest wybranie opcji „Płać przez Aplikację”. Jeśli natomiast pasażer zdecyduje się wysiąść wcześniej i taksometr będzie wskazywał niższą kwotę niż podana w aplikacji, wówczas zapłaci tyle, ile do tej pory naliczyło urządzenie.

https://youtu.be/Nu9GdSpyRYw

 

Źródło: informacja prasowa, mytaxi