Nowe tablety Samsunga z serii Galaxy Tab Pro i Galaxy Tab Note Pro w Polsce pod koniec lutego - Tabletowo.pl

Nowe tablety Samsunga z serii Galaxy Tab Pro i Galaxy Tab Note Pro w Polsce pod koniec lutego

Dołącz do dyskusji 0

Rok 2014 pod względem tabletów z całą pewnością będzie chciał zdominować Samsung. Zapowiedź walki o klientów można było dostrzec już na pierwszych tegorocznych targach technologicznych. Na CES w Las Vegas Samsung zaprezentował przecież aż cztery tablety: Galaxy Note Pro 12.2, Tab Pro 8.4, Tab Pro 10.1 i Tab Pro 12.2. Dostępność modeli ustalona została na pierwszy kwartał tego roku, ale nie dotychczas nie podano żadnych szczegółów odnośnie wejścia modeli do sprzedaży w Polsce. Dziś się to zmieniło.

Jak co środę w serwisie mikroblogowym Twitter na pytania internautów odpowiadał rzecznik polskiego oddziału Samsunga. Jednym z pytań, które dziś się pojawiło, dotyczyło właśnie premiery najnowszych tabletów firmy w Polsce. I tak dowiedzieliśmy się, że zadebiutują na półkach sklepowych pod koniec lutego.

Tabletowo.pl Nowe tablety Samsunga z serii Galaxy Tab Pro i Galaxy Tab Note Pro w Polsce pod koniec lutego Nowości Samsung

Parametry techniczne wszystkich modeli znajdziecie w tym wpisie, natomiast ich prawdopodobne ceny – tutaj.

Aktualizacja:

Znamy polskie ceny tabletów Samsunga. Zajrzyjcie do tego wpisu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona