Nowe rendery trzech wersji kolorystycznych Huawei P10 | Tabletowo.pl

Nowe rendery trzech wersji kolorystycznych Huawei P10

Dołącz do dyskusji 0

Wygląd nadchodzących flagowców Huawei – P10 i P10 Plus – jest nam już mniej więcej znany dzięki dotychczasowym przeciekom, których nigdy za wiele. Tym razem mamy fotografie, przedstawiającą wersje kolorystyczne mniejszego urządzenia. 

Zdjęcia nowych wersji kolorystycznych, za pośrednictwem Twittera, udostępnił światu Evan Blass:

Jak widać, Huawei P10 najprawdopodobniej będzie sprzedawany w niebieskiej, zielonej i złotej wersji. Oprócz różnych wariantów kolorystycznych nic nie zmieniło się w kwestii wyglądu. Potwierdza się przeniesienie czytnika linii papilarnych z plecków na przedni panel. Po tej zmianie na tyle zostanie nam tylko już podwójny aparat, wykonany we współpracy z firmą Leica wraz z laserowym autofokusem i podwójną diodą doświetlającą.

Jak podobają się Wam nowe wersje kolorystyczne? Mnie bardzo przypadła do gustu niebieska odsłona, którą wraz z innymi będziemy mogli zobaczyć na żywo już podczas targów Mobile World Congress, gdyż to tam Huawei zaprezentuje swoje tegoroczne flagowce.

Źródło: @evleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona