Nowe Nokie już bardzo, bardzo blisko. Rusza pre-order u naszych europejskich sąsiadów

Podczas targów MWC w Barcelonie zobaczyliśmy długo wyczekiwane nowe Nokie pracujące pod kontrolą Androida, pojawiła się także odświeżona wersja nieśmiertelnej Nokii 3310, która wywołała relatywnie duże zainteresowanie i chyba tyleż samo kontrowersji. A teraz nowe urządzenia od Nokii są już dla Was niemal na wyciągnięcie ręki.

Reklama

HMD Global otworzyło możliwość zamawiania swoich nowych smartfonów w kilku europejskich krajach, w tym chociażby w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Dystrybutor ustalił już ceny dla nowych Nokii, które w ramach pre-orderu kształtują się następująco:

Najdroższa z nowych Nokii nie powinna tym samym przekroczyć ceny wynoszącej w przeliczeniu około 1290 złotych, podczas gdy „odświeżona legenda” powinna kosztować w polskiej dystrybucji około 215-220 złotych w zależności od kursu Euro.

Na dziś dzień nie wiemy, kiedy można spodziewać się rozpoczęcia dystrybucji urządzeń na terenie Polski, jednak można domniemywać, że wierni fani marki nie powinni czekać już zbyt długo. Kupicie nowe Nokie, czy też raczej zostaniecie przy urządzeniach innych firm?

źródło: gsmarena.com