Kiedy nowe Nokie wejdą do sprzedaży? Już wkrótce | Tabletowo.pl

Kiedy nowe Nokie wejdą do sprzedaży? Już wkrótce

Dołącz do dyskusji 0

Za sprawą HMD Global wraca Nokia. Nokia, którą kojarzymy zwłaszcza ze smartfonów pracujących pod kontrolą Windowsa, a także z tej słynnej „starej, dobrej Nokii”, do której tak wielu żywi tylko i wyłącznie ciepłe uczucia. Jeśli chcecie nabyć nowe smartfony z logo legendarnej firmy, nie będziecie musieli już czekać zbyt długo.

Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6 to w tej chwili żadne wielkie nowości. Smartfony pokazano dawno temu, wiemy o nich niemal wszystko, wliczając w to ceny, a jednak – paradoksalnie – produkt nadal wywołuje gorące dyskusje. Pewnie swój udział odgrywa tutaj fakt, iż dystrybutor cały czas nie wprowadził smartfonów na globalne rynki, ani nawet nie podał ścisłej i precyzyjnej daty, kiedy to nastąpi. Do dziś.

Aurę tajemniczości ostatecznie rozwiała sama Nokia, która za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że urządzenia wejdą do globalnej dystrybucji pod koniec drugiego kwartału, najpewniej w drugiej połowie czerwca. To oznacza, że – licząc od dziś – miłośnicy firmy będą czekać już zaledwie miesiąc, i to w najgorszym układzie.

Przypomnijmy tu pokrótce, że w ramach polskiej przedsprzedaży Nokię 3 wyceniono na 749 złotych, Nokia 5 kosztuje 999 złotych, a najmocniejsza ze sprzedawanych wersji smartfona, czyli Nokia 6 zamyka się w kwocie 1249 PLN. Odświeżoną Nokię 3310 możecie zaś nabyć już za 269 złotych. Cieszy Was szybkie rozpoczęcie sprzedaży smartfonów? Rozważacie zakup urządzeń tej firmy? 

źródło: Nokia Mobile na Twitterze za GsmManiak.pl

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona