Kiedy nowe Nokie wejdą do sprzedaży? Już wkrótce 17

Kiedy nowe Nokie wejdą do sprzedaży? Już wkrótce

Za sprawą HMD Global wraca Nokia. Nokia, którą kojarzymy zwłaszcza ze smartfonów pracujących pod kontrolą Windowsa, a także z tej słynnej „starej, dobrej Nokii”, do której tak wielu żywi tylko i wyłącznie ciepłe uczucia. Jeśli chcecie nabyć nowe smartfony z logo legendarnej firmy, nie będziecie musieli już czekać zbyt długo.

Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6 to w tej chwili żadne wielkie nowości. Smartfony pokazano dawno temu, wiemy o nich niemal wszystko, wliczając w to ceny, a jednak – paradoksalnie – produkt nadal wywołuje gorące dyskusje. Pewnie swój udział odgrywa tutaj fakt, iż dystrybutor cały czas nie wprowadził smartfonów na globalne rynki, ani nawet nie podał ścisłej i precyzyjnej daty, kiedy to nastąpi. Do dziś.

Aurę tajemniczości ostatecznie rozwiała sama Nokia, która za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że urządzenia wejdą do globalnej dystrybucji pod koniec drugiego kwartału, najpewniej w drugiej połowie czerwca. To oznacza, że – licząc od dziś – miłośnicy firmy będą czekać już zaledwie miesiąc, i to w najgorszym układzie.

Przypomnijmy tu pokrótce, że w ramach polskiej przedsprzedaży Nokię 3 wyceniono na 749 złotych, Nokia 5 kosztuje 999 złotych, a najmocniejsza ze sprzedawanych wersji smartfona, czyli Nokia 6 zamyka się w kwocie 1249 PLN. Odświeżoną Nokię 3310 możecie zaś nabyć już za 269 złotych. Cieszy Was szybkie rozpoczęcie sprzedaży smartfonów? Rozważacie zakup urządzeń tej firmy? 

źródło: Nokia Mobile na Twitterze za GsmManiak.pl