Nowe Nexusy później niż przypuszczano? | Tabletowo.pl

Nowe Nexusy później niż przypuszczano?

Dołącz do dyskusji 0

Premiera nowych Nexusów z Androidem 7.0 Nougat może mieć miejsce znacznie później, niż początkowo zakładano. Pierwszym telefonem z najnowszą wersją systemu Android będzie najprawdopodobniej LG V20. Nexusy pojawią się dopiero pod koniec roku.

Dotychczas Google zazwyczaj starał się, aby premiera nowej wersji Androida zbiegała się w czasie z nowymi smartfonami Nexus. W ten sposób użytkownicy otrzymywali nie tylko software, ale również nowy sprzęt z preinstalowanym oprogramowaniem. W tym roku może być nieco inaczej.

Wbrew założeniom, że nowe Nexusy pojawią się wraz z Androidem 7.0 Nougat, premiera smartfonów będzie najprawdopodobniej przesunięta w czasie. Niestety, nie bardzo wiadomo, skąd taki stan rzeczy. Czyżby HTC miało problemy z wywiązaniem się z umową z Google? Szczegóły nie są znane.

W każdym razie, nowe Nexusy miałyby pojawić się 4 października lub krótko po tej dacie. Oznacza to, że najprawdopodobniej pierwszym nowym smartfonem z Androidem 7.0 będzie LG V20. Oczywiście, najnowsze wydanie Androida można sobie instalować na starszych urządzeniach, ale cały czas mówimy o nowych smartfonach z preinstalowanym Nougatem. Pytanie też, ile osób rzeczywiście czeka na nowego Nexusa? Mam wrażenie, że z ostatnimi wydaniami telefon ten nie jest już tak pożądanym produktem, jak jeszcze kilka lat temu.

Źródło: Android Police

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona