Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu | Tabletowo.pl

Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu

Dołącz do dyskusji 0

Od początku istnienia Moto Mods podobał mi się ten pomysł. Na kupno Motki z serii Z nie zdecydowałem się właściwie tylko z jednego powodu: przeraziłem się rozmiarem tych urządzeń. Jednak sam pomysł doczepianych modułów oraz sposób, w jaki Motorola do nich podeszła, uważam za bardzo trafiony. Właśnie pojawiło się kilka nowych, ozdobnych klapek. Są ze szkła.

Na oficjalnej amerykańskiej stronie Motoroli znajdziemy kilka nowych modeli Style Shells – modułów, które nie wnoszą żadnych usprawnień elektronicznych, takich jak dodatkowy akumulatorek czy choćby kolorowe diody, a służą głównie komfortowi trzymania smartfonu i podnoszą jego walory estetyczne.

Moto Style Shells są zwykle kolorowe i rzucają się w oczy. Dotąd te doczepiane panele były wykonane z plastiku, nylonu czy drewna, ale kilka nowych modeli zrobiono z tafli szkła Corning Gorilla Glass 5. Motorola twierdzi, że mogą one pełnić funkcję ochronną, choć można by z tym dyskutować, zważając na to, że szkło jest przecież kruche i w razie upadku smartfonu będziemy musieli się pewnie z takim Moto Modsem pożegnać.

Nie zmienia to faktu, że nowe wzory Style Shells są całkiem ładne i mogą się podobać. Jest pięć szklanych wzorów do wyboru: Retro Stripe, Overlapping Triangles, Graphic Flowers, Expressive Curves i Colored Leaves. Do Polski tego typu nowości trafiają zwykle z opóźnieniem (jeśli w ogóle), więc na razie nie nastawiałbym się na wydawanie pieniędzy. No, chyba, że zechcemy do czasu pojawienia się u nas szklanych Style Shells po prostu zebrać na nie środki. Każdy moduł kosztuje 30 dolarów.

źródło: Motorola dzięki Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona