Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu - Tabletowo.pl

Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu

Dołącz do dyskusji 0

Od początku istnienia Moto Mods podobał mi się ten pomysł. Na kupno Motki z serii Z nie zdecydowałem się właściwie tylko z jednego powodu: przeraziłem się rozmiarem tych urządzeń. Jednak sam pomysł doczepianych modułów oraz sposób, w jaki Motorola do nich podeszła, uważam za bardzo trafiony. Właśnie pojawiło się kilka nowych, ozdobnych klapek. Są ze szkła.

Na oficjalnej amerykańskiej stronie Motoroli znajdziemy kilka nowych modeli Style Shells – modułów, które nie wnoszą żadnych usprawnień elektronicznych, takich jak dodatkowy akumulatorek czy choćby kolorowe diody, a służą głównie komfortowi trzymania smartfonu i podnoszą jego walory estetyczne.

Tabletowo.pl Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu Akcesoria Motorola

Moto Style Shells są zwykle kolorowe i rzucają się w oczy. Dotąd te doczepiane panele były wykonane z plastiku, nylonu czy drewna, ale kilka nowych modeli zrobiono z tafli szkła Corning Gorilla Glass 5. Motorola twierdzi, że mogą one pełnić funkcję ochronną, choć można by z tym dyskutować, zważając na to, że szkło jest przecież kruche i w razie upadku smartfonu będziemy musieli się pewnie z takim Moto Modsem pożegnać.

Tabletowo.pl Nowe moduły Moto Shells zrobiono ze szkła Gorilla Glass 5. Dla wzmocnienia efektu Akcesoria Motorola

Nie zmienia to faktu, że nowe wzory Style Shells są całkiem ładne i mogą się podobać. Jest pięć szklanych wzorów do wyboru: Retro Stripe, Overlapping Triangles, Graphic Flowers, Expressive Curves i Colored Leaves. Do Polski tego typu nowości trafiają zwykle z opóźnieniem (jeśli w ogóle), więc na razie nie nastawiałbym się na wydawanie pieniędzy. No, chyba, że zechcemy do czasu pojawienia się u nas szklanych Style Shells po prostu zebrać na nie środki. Każdy moduł kosztuje 30 dolarów.

źródło: Motorola dzięki Android Authority

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona