Nowe logo i filozofia firmy ZTE | Tabletowo.pl

Nowe logo i filozofia firmy ZTE

Dołącz do dyskusji 0

Chiński gigant ZTE zaprezentował światu swoje nowe, odmienione logo. Czy oprócz zmian graficznych możemy spodziewać się czegoś nowego? Jak najbardziej tak!

Logo ZTE zostało nieznacznie zmienione. Mamy teraz do czynienia z nieco jaśniejszym odcieniem niebieskiego, a krawędzie poszczególnych liter są bardziej zaokrąglone. Dodatkowo z logo zniknęły znaki „中兴”, które w języku chińskim oznaczają ZTE. Zmiany te są prawdopodobnie związane z tym, że firma obchodzi swoje 30-ste urodziny.

Nowe logo ma również symbolizować nadchodzące zmiany w filozofii firmy. Od teraz nowe produkty mają się charakteryzować przede wszystkim świeżością i większą dynamicznością. Poza tym możemy spodziewać się większej innowacyjności i dbałości o środowisko. Podobno ZTE w nadchodzącym roku będzie próbowało wprowadzić na rynek więcej modeli, które dedykowane są osobom młodszym.

ZTE 5 stycznia 2015 roku podczas trwających w Las Vegas targów CES zaplanował swoją konferencję prasową. Może to właśnie wtedy poznamy nowe urządzenia, które przyniosą ten „powiew świeżości”? Pożyjemy, zobaczymy…

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona