Nowe kolory Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+. Niestety, nie trafią do Polski | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Nowe kolory Samsunga Galaxy S9 i Galaxy S9+. Niestety, nie trafią do Polski

Dołącz do dyskusji 0

Na koreańskiej stronie informacji prasowej Samsunga, pojawiła się informacja o wydaniu flagowych smartfonów producenta w nowych szatach. Galaxy S9 i S9+ dostaną obudowy w kolorach Sunrise Gold i Burgundy Red. Niestety, ich dystrybucja jest ograniczona do kilku krajów, i nie ma wśród nich Polski.

Kolorowe smartfony potrafią przyciągać wzrok, nie ma co do tego wątpliwości. Nie raz i nie dwa tęsknie spoglądałem w kierunku urządzenia, które miało niecodzienne barwy – między innymi z tego powodu podobały mi się jaskrawe Lumie od „dawnej” Nokii. Samsung też ma w zwyczaju uaktualniać w jakiś czas po premierze swoich flagowców paletę kolorów ich obudów, jednak tego typu edycje limitowane trafiają głównie na rynki dalekowschodnie.

Nie inaczej jest tym razem, gdyż Samsung Galaxy S9 i S9+ w wersji Sunrise Gold i Burgundy Red pojawią się tylko w Korei Południowej, Chinach, Australii, Chile, Niemczech, Hong Kongu, Korei, Meksyku, Rosji, Hiszpanii, na Tajwanie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wietnamie.

Burgundy Red ma nieodparty urok głębokiej czerwieni, zaś Sunrise Gold ma błyszczące, satynowe wykończenie. Trudno, możemy sobie na nie jedynie popatrzeć. No, chyba, że wersje te trafią do niemieckiego Amazonu – wtedy sprowadzenie sobie SGS9 w wyjątkowym kolorze nie będzie stanowiło problemu dla zdeterminowanego estety.

Nowe warianty kolorystyczne pojawią się już niebawem: czerwony jeszcze w maju, a złoty będzie dostępny w sprzedaży od czerwca.

Recenzja Samsunga Galaxy S9+ – właśnie taki powinien być zeszłoroczny Galaxy S8+

źródło: Samsung, z pomocą @mrzempala

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona