Nowe smartfony Honor jednak otrzymają skaner linii papilarnych | Tabletowo.pl

Nowe smartfony Honor jednak otrzymają skaner linii papilarnych

Dołącz do dyskusji 0

Niedawno Huawei zaprezentował światu swoje najnowsze urządzenia z P8 w nazwie. Mimo to Chińczycy nie zwalniają i już pracują nad swoimi kolejnymi smartfonami. Według ostatnich przecieków najpierw pojawią się nowe modele z pogranicza średniej i wyższej półki, czyli Honor 7 oraz Honor 7 Plus. 

Warto zacząć od tego, że nowe Honory 7 Plus otrzymają skaner linii papilarnych, którego nie ujrzeliśmy w obecnym high-endzie P8. Dla mnie jest to spore zaskoczenie. Cóż, najwyraźniej potencjalna grupa klientów ceni sobie tego typu zabezpieczenia, zresztą na podobne rozwiązanie w tej klasie urządzeń zdecydował się np. Allview.

Pierwsze przecieki nie przynoszą sporej ilości wiadomości. Nie inaczej tym razem, ponieważ dalej nie posiedliśmy szczegółowej wiedzy o specyfikacji tego Huawei. Prawdopodobnie producent zamontuje tu bardzo mocne podzespoły: Kirin 930/935, 3 GB RAM, 5,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD oraz preinstalowany Android Lollipop z Emotion UI.

Z kolei Honor 7 otrzyma podwójny aparat, znany już dobrze posiadaczom wersji 6 Plus. W dodatku obudowy tych smartfonów zostaną wykonane z metalu, co moim zdaniem będzie olbrzymią zaletą. Szczególnie, że poprzednik był zbudowany z plastiku.

Debiut Honor 7 oraz 7 Plus nastąpi tego lata. Myślę, że nowe modele Huawei mogą odnieść sukces, ale głównie na rynku chińskim. Zobaczymy, czy te phablety rzeczywiście okażą się atrakcyjną propozycją dla osób, szukających dobrej jakości tabletofonów.

Przyszłe nowości Chińczyków mogą umocnić ich pozycję na rynku. Sądzę, że jeżeli dalej będą rozwijać się w takim tempie, powinni bez trudu przegonić Xiaomi pod względem sprzedaży.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona