"One more thing" od Apple - nowe etui dla iPhone'ow 7/7 Plus i iPhone'a SE oraz paski do Apple Watch - Tabletowo.pl

„One more thing” od Apple – nowe etui dla iPhone’ow 7/7 Plus i iPhone’a SE oraz paski do Apple Watch

Dołącz do dyskusji 0

Apple przyzwyczaiło nas do tego, że na końcu swoich konferencji zazwyczaj (ale nie zawsze) prezentowało jeszcze tzw. one more thing. Dzisiaj za takowe można uznać nowe etui do iPhone’ow 7 i 7 Plus oraz iPhone’a SE, a także całą masę nowych pasków do Apple Watch.

Na stronie Apple pojawiło się łącznie sześć nowych pokrowców do najnowszych iPhone’ów. Trzy silikonowe oraz trzy skórzane. Oczywiście każdy z nich dostępny jest zarówno dla wersji 4,7-, jak i 5,5-calowej. Do tego jest jeszcze jeden, skórzany, do iPhone’a SE.

Jeśli chodzi o trzy nowe, silikonowe etui do iPhone’ow 7 i 7 Plus, to są one podpisane jako peonia, marmurjasny błękit. Z kolei skórzane to malinajasnobeżowymarynarski. Cena tych pierwszych wynosi 179 lub 199 złotych, natomiast tych drugich 229 lub 249 złotych (odpowiednio dla wersji 4,7- i 5,5-calowej).

Nowe, skórzane etui do iPhone’a SE jest tylko jedno i jest podpisane jako naturalny brąz. Dołącza ono do pozostałych, ochrzczonych jako nocny błękitczarnyczerwony. Cena pokrowca wynosi 199 złotych.

naturalny brąz

Dla właścicieli Apple Watch również przygotowano kilka nowych pasków: sportowy w kolorze peonii, marmuru i jasnego błękitu (249 złotych), sportowy Nike w kolorze czarnym/jaskrawym zielonożółtym, antracytu/czarnym i czystej platyny/białym (249 złotych), z plecionego nylonu w kolorze pomarańczowym, maliny, czerwonym, kanarkowym, głębokiego błękitu i nocnego błękitu (249 złotych) oraz skórzany w kolorze naturalnego brązu, maliny, jasnobeżowym, marynarskim, czerwonym, nocnego błękitu i czarnym z klamrą klasyczną (749 złotych).

Źródło: Apple, AppleApple, Apple dzięki Phone Arena, Apple, Apple

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona