Nowa Xperia na renderze

Sony zaplanowało swoją konferencję (podczas targów MWC 2016) na poniedziałek, 22 lutego, na godzinę 8:30. Nie wiadomo jednak, co Japończycy przywieźli ze sobą do Barcelony. Oczywiście pojawiają się liczne sugestie, że zadebiutuje wtedy jakaś nowa Xperia.

Wątpliwe, aby była to szósta już generacja Zetek. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem wydaje się prezentacja propozycji ze średniej lub niższej półki. Dotychczas dotarł do nas jedynie przeciek o Xperii C6. Teraz natomiast na horyzoncie pojawiła się Xperia PP10.

Nie ma pewności czy jest to jej ostateczna nazwa, jednak mimo wszystko wygląda to raczej na oznaczenie kodowe. Chyba, że Sony planuje podążyć śladem konkurentów i wypuścić na rynek zupełnie nową linię smartfonów. Evan Blass opublikował na swoim profilu na Twitterze (niestety) tylko render Xperii PP10 – nie ma żadnej informacji o choćby prawdopodobnej specyfikacji technicznej. Wtedy można by próbować „przypasować” ten model do którejś z istniejących serii.

Sony Xperia PP10

Sony dość skrzętnie ukrywa, co przygotowało na targi MWC 2016. Niewiele mówi zarówno zaproszenie, jak i teaser zapowiadający konferencję. Wszystko więc wyjaśni się jutro rano.

Źródło: @evleaks, phoneArena