Nowa wersja Amazon Kindle Fire HDX jest prawie taka sama jak poprzednia [AnTuTu]

Nowa wersja Amazon Kindle Fire HDX jest prawie taka sama, jak poprzednia [AnTuTu]

We wrześniu zeszłego roku mogliśmy przeczytać o nowych tabletach Amazonu, w tym Kindle Fire HDX 8.9. Patrząc na poprzednie ruchy tej firmy możemy się spodziewać, że pokażą coś nowego we wrześniu tego roku. Jednym z urządzeń, które zobaczymy będzie prawdopodobnie odświeżona wersja Kindle Fire HDX 8.9, która została dostrzeżona w AnTuTu.

Nowy Kindle Fire HDX 8.9 ma być wyposażony w 8,9-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, 2 GB pamięci RAM oraz 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 805. Poza tym znajdziemy w nim 8-megapikselowy aparat główny, 1 mpix na przednim panelu oraz system Android 4.4.4 KitKat. Jeśli te informacje się potwierdzą to dostaniemy bardzo mocny tablet we wrześniu. Jest tylko z nim jeden problem.

Pod względem specyfikacji to praktycznie takie samo urządzenie jak zeszłoroczna wersja. Różni się jedynie procesorem i wersją systemu. Jeśli Amazon nie zmieni w nim nic więcej to będzie musiał się bardzo postarać, żeby przekonać ludzi, że nowa wersja jest warta ich pieniędzy. Oczywiście jeszcze jest trochę czasu i może się wiele zmienić. Miejmy nadzieję, że jeszcze zostaniemy czymś zaskoczeni.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona