Nowa opaska Xiaomi Mi Band tuż za rogiem - wiemy, kiedy będzie można ją kupić - Tabletowo.pl

Nowa opaska Xiaomi Mi Band tuż za rogiem – wiemy, kiedy będzie można ją kupić

Dołącz do dyskusji 0

Od zawsze lubiłam nosić coś na ręce. Kiedyś była to gumowa opaska z grupą krwi, teraz towarzyszy mi Mi Band Pulse. Miałam obie generacje opaski od Xiaomi i nie ukrywam, że z niecierpliwością czekam na premierę kolejnej. Wydarzenie to jednak było w ostanim czasie przesuwane ze względu na występujące problemy przy produkcji modelu. Wiele wskazuje na to, że już zostały rozwiązane.

Po wczorajszej konferencji wprowadzającej dron Xiaomi Mi Drone przeprowadzona została sesja pytań i odpowiedzi. Wśród pytań, jak możecie się domyślać, nie zabrakło tego o datę premiery nowej opaski od chińskiego potentata.

Lei Jun, CEO Xiaomi, bez zawahania odpowiedział, że kolejna generacja opaski Mi Band trafi na rynek już 7 czerwca. Nie powinno być to dla nas zbyt dużym doświadczeniem, bo wspomniane wcześniej opóźnienie miało być właśnie około miesięczne, co wskazywało na sklepową premierę produktu na początku czerwca.

Kilka dni wcześniej, 2 czerwca, do sprzedaży trafi zapowiedziany ostatnio smartwatch dla najmłodszych – Xiaomi Mi Bunny.

Przypomnijmy, nowa opaska Xiaomi Mi Band (nie wiadomo jaką nazwę przyjmie, wątpię, żeby to był kolejny, po prostu, Mi Band), jako pierwsza w ofercie firmy, będzie oferować niewielki wyświetlacz, ale nie oznacza to, że zabraknie pulsometru. Wygląd opaski, jeśli wierzyć zdjęciom, które dotychczas dostawały się do sieci, będzie nawiązywał do poprzednich opasek Xiaomi.

Czekacie na nowego Mi Banda? Osobiście jestem bardzo ciekawa jak bardzo obecność ekranu wpłynie na końcową cenę urządzenia. Tego dowiemy się już za dwa tygodnie.

źródło: gizmochina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona