Nokia 3310

Nowa Nokia 3310 w Polsce będzie chyba droższa niż się spodziewaliśmy

Za jakiś czas nowe wcielenie mobilnej legendy pojawi się w sklepach z elektroniką w Polsce. Na razie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu na temat ceny nowej Nokii 3310, ale przecieki wskazują, że cena będzie wyższa niż 250 złotych.

Reklama

A dokładnie – 269 złotych. Tyle ma kosztować przyjemność zapoznania się z kawałkiem elektroniki, który próbuje, przynajmniej nazwą, mierzyć się z niemalże całą mitologią narosłą wokół klasycznej Nokii 3310.

Reklama

Polska cena to równowartość jakichś 64 euro. Cena sugerowana przez HMD Global to 49 euro, a zwykle w europejskich sklepach nową Nokię 3310 można znaleźć w cenie 59 euro. Różnicę, którą dostrzegamy między cenami, można wytłumaczyć naszą krajową stawką VAT. Nie zmienia to faktu, że wolelibyśmy, żeby telefon można było kupić u nas nieco taniej.

Sprzedaż Nokii 3310 ma rozpocząć się gdzieś na przełomie maja i czerwca. Zostało jeszcze trochę czasu, żeby zmodyfikować cenę, ale według serwisu źródłowego i jego informatora, nadzieje na to są raczej płonne. Ktoś z Was zamierza się zaopatrzyć w nową inkarnację symbolu Nokii?

 

źródło: GSMmaniak

Reklama