Nową Moto G i Moto G Plus powinniśmy poznać 17 maja | Tabletowo.pl

Nową Moto G i Moto G Plus powinniśmy poznać 17 maja

Dołącz do dyskusji 0

Moto G, niezależnie od tego, czy mówimy o pierwszej, drugiej czy trzeciej generacji, był smartfonem o świetnym stosunku parametrów do ceny. Mam wielką nadzieję, że po przejściu pod skrzydła Lenovo taki stan rzeczy w dalszym ciągu się utrzyma, czego powinniśmy się dowiedzieć już za kilka tygodni, a dokładniej 17 maja.

Jak możecie zobaczyć poniżej, Motorola rozesłała zaproszenia na konferencję prasową, która będzie miała miejsce 17 maja w New Delhi. Co prawda jest ono enigmatyczne i nie mówi nam zupełnie nic na temat produktu, który będzie prezentowany, aktualnie jedyną nowością, której oczekujemy, jest właśnie Moto G4 i wersja z Plusem – Moto G4 Plus. Zwłaszcza, że światowa premiera poprzednika miała miejsce również w Indiach, ale z tą różnicą, że w lipcu.

Motorola-India-event-invite-May-17

Co ważne, coś zdecydowanie musi być na rzeczy, bo polski oddział Lenovo również rozesłał do nas, dziennikarzy technologicznych, zaproszenie na swój event. On z kolei odbędzie się dzień później, 18 maja. Zaproszenie jest równie tajemnicze, co powyższe, ale już samo to sprawia, że mamy potwierdzenie nadchodzącej „jakiejś” nowości.

LENOVO_SAVE_THE_DATE_18.05.2016

Nowa Moto G Plus ma oferować aparat 16 Mpix i czytnik linii papilarnych umieszczony z przodu, podczas gdy w wersji podstawowej aparat ma mieć 13 Mpix i ma zabraknąć skanera. Oba modele mają być wyposażone w 5,5-calowe wyświetlacze, 16GB pamięci wewnętrznej, a ich obudowy mają być plastikowe – z metalową ramką dookoła.

Więcej informacji na temat nadchodzących urządzeń Moto powinniśmy poznać już za kilka tygodni.

źródło: liliputing, fonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona