Wkrótce na rynku pojawi się nowa marka smartfonów: POCOPHONE. Zgadnijcie, kto za nią będzie stał | Tabletowo.pl

Wkrótce na rynku pojawi się nowa marka smartfonów: POCOPHONE. Zgadnijcie, kto za nią będzie stał

Dołącz do dyskusji 0

Sukcesywnie skraca się lista rzeczy, których Xiaomi nie ma w portfolio – ostatnio na przykład dołączyła do niego inteligentna suszarka do ubrań. Chińczykom jednak wciąż mało, a do tego nie brakuje im pomysłów, jak zgarnąć dla siebie jeszcze więcej rynku (i pieniędzy klientów), dlatego postanowili powołać do życia nową markę smartfonów, POCOPHONE.

Do amerykańskiej Federalnej Komisji Łączności (FCC) Xiaomi przesłało smartfon marki POCOPHONE o oznaczeniu kodowym M1805E10A (które zupełnie przeciętnemu śmiertelnikowi nie mówi). Na szczęście w bazie znalazł się rysunek, przedstawiający ten sprzęt i co nieco możemy z niego wywnioskować. Nie ma tego wiele, ale na początek i tak jest nieźle.

Xiaomi POCOPHONE M1805E10A (fot. FCC via Slashleaks)

Jak widać, POCOPHONE M1805E10A ma wymiary 151×76 mm, więc zapewne można spodziewać się wyświetlacza o przekątnej ~5,7 cala. Urządzenie jest jednak dość szerokie, gdyż taki Redmi 5 z 5,7-calowym ekranem mierzy 151,8×72,8 mm. Sprzęt ma też dość „oryginalną” bryłę, więc niewykluczone, że na jego pokładzie pojawi się mniejszy panel o stosunku boków 16:9 – przy 2:1 ramki po bokach będą bowiem dość potężne.

Powyższa grafika zdradza również, że POCOPHONE M1805E10A wyposażono także w podwójny aparat główny na pleckach. To niestety wszystko, co da się wyciągnąć z dokumentacji FCC, i co wydaje się z naszej perspektywy interesujące. Na więcej szczegółów musimy poczekać, ale skoro pojawiła się już pierwsza informacja na temat nadchodzącej nowości, to zapewne wkrótce przeczytamy kolejne doniesienia.

*Na zdjęciu tytułowym Xiaomi Redmi Note 5 (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: FCC przez Slashleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona