Lenovo Yoga A12 przypomina model Yoga Book, ale jest tańsza - Tabletowo.pl

Lenovo Yoga A12 przypomina model Yoga Book, ale jest tańsza

Dołącz do dyskusji 0

Lenovo właśnie zaprezentowało nowy tablet „2 in 1” z Androidem, o nazwie Yoga A12. Został on zaprojektowany tak, by zapewnić „produktywność przez cały dzień”. Mocno przypomina swoim wyglądem model Yoga Book, zaprezentowany na targach IFA 2016 w Berlinie. Jednak jego cena jest niższa, z kilku powodów.

Obudowa Yogi A12 jest wykonana ze stopu magnezu i aluminium, co wygląda bardzo dobrze i zapewnia lekkość urządzeniu. Wyświetlacz to 12,2-calowa antyodblaskowa matryca, pracująca w rozdzielczości 1280×720 pikseli (czyli HD, choć oczywiście wolelibyśmy Full HD…).

Tabletowo.pl Lenovo Yoga A12 przypomina model Yoga Book, ale jest tańsza Android Lenovo Nowości Tablety

Nowy tablet liczy sobie 5,4 mm grubości (na najcieńszej krawędzi) i waży odrobinę ponad 1 kg, co czyni z tego sprzętu rzecz naprawdę mobilną.

Tabletowo.pl Lenovo Yoga A12 przypomina model Yoga Book, ale jest tańsza Android Lenovo Nowości Tablety

Yoga A12 jest tak cienka między innymi dzięki klawiaturze Halo. Tak jak w modelu Yoga Book, jest to płaski panel z haptyczną obsługą dotyku. Klawiatura jest połączona z resztą urządzenia za pomocą 360-stopniowego przegubu, zatem tabletu można używać w wielu trybach pracy, np. notebooka czy namiotu.

Tabletowo.pl Lenovo Yoga A12 przypomina model Yoga Book, ale jest tańsza Android Lenovo Nowości Tablety

Tablet napędza procesor Intel Atom X5. W codziennych czynnościach będzie on wspierany przez 2 GB RAM, a użytkownik będzie mógł skorzystać z 32 GB pamięci wewnętrznej (a dokładniej – tej, która pozostanie po odliczeniu miejsca, które zajmie system Android). Za dźwięk będą odpowiadać świetne głośniki Dolby Atmos, a bateria, której pojemności nie podano, ma zapewnić do 13 godzin pracy.

Yoga A12 będzie dostępna od 8 lutego na stronach Lenovo w wersji szarej lub złotej. Ceny będą zaczynać sie od 299 dolarów.

Jeśli nie wiecie czy warto interesować się tabletem z dotykową klawiaturą, już niedługo na Tabletowo przeczytacie recenzję Lenovo Yoga Book – tabletu, którym mocno inspirowali się twórcy modelu Yoga A12.

źródło: Lenowo dzięki PhoneArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona