Nowa klawiatura Bluetooth dla iPada Mini: Genius LuxePad i9010 | Tabletowo.pl

Nowa klawiatura Bluetooth dla iPada Mini: Genius LuxePad i9010

Dołącz do dyskusji 0

Genius zaprezentował nową klawiaturę Bluetooth o rozmiarach dopasowanych do iPada mini firmy Apple. Klawiatura nazywa się LuxePad i9010 i wykorzystuje Bluetooth 3.0. Urządzenie można przymocować w sposób zapewniający ochronę ekranu iPada.

Jako że klawiatura jest zaprojektowana specjalnie dla iPada mini, nie jest specjalnie dużych rozmiarów. W klawiszach zastosowano dotykową technologię „scissor”, która pozwala na ciche pisanie. Dodatkowo, Genius wyposażył swoje akcesorium w 11 klawiszy funkcyjnych, opatentowanych specjalnie dla iPadów.

Klawiatura jest mocowana do iPada za pomocą magnesów. Dzięki designowi wygodne jest używanie urządzenia w podróży. Klawiatura posiada również funkcję automatycznego włączania i wyłączania iPada podczas otwierania i zamykania pokrywy, co oszczędza baterię.

Wewnętrzny akumulator o pojemności 310 mAh zapewnia do 180 godzin pracy. Klawiatura działa również jako stojak dla iPada. Użytkownik może ustawić sobie najbardziej komfortowy do pisania kąt nachylenia ekranu. Cena urządzenia to 39,99 dolarów.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona