Nowa aplikacja OnePlus Gallery dla posiadaczy OnePlus 2 już do pobrania

OnePlus powoli wchodzi również na rynek aplikacji. W przeszłości użytkownikom systemu operacyjnego Android oraz iOS został udostępniony program Reflexion, jednak – nie wiedzieć czemu – obecnie mogą go pobrać już tylko posiadacze urządzeń Apple. Teraz Chińczycy oddają w ręce swoich klientów OnePlus Gallery, lecz także tym razem istnieje pewne ograniczenie – na razie bowiem jest ona przeznaczona tylko dla OnePlus 2, pracujących pod kontrolą OxygenOS w wersji 2.2.1.

Aplikacja została stworzona z myślą o tym, aby dobrze wykorzystać każdą minutę, spędzoną przy zdjęciach. Nie jest to jednak kolejny tego typu program, wyposażony w mnóstwo bezsensownych i bezużytecznych funkcji oraz reklam. Jak twierdzi producent, OnePlus Gallery jest idealna do codziennego przeglądania, edytowania i organizowania zgromadzonych w urządzeniu materiałów. Jest ona również zoptymalizowana do używania offline. Aplikacja automatycznie rozpoznaje także źródło, z jakiego pochodzą zdjęcia i grupuje je w odpowiednie kategorie.

OnePlus Gallery pozwala również edytować fotografie. Ilość dostępnych opcji została jednak zminimalizowana, tak, aby użytkownik nie musiał tracić niepotrzebnie czasu na to, aby „przekopać” się przez wszystkie dostępne funkcje. Pozostawiono jedynie najbardziej przydatne, które pozwolą w najlepszym stopniu ulepszyć lub odmienić każde zdjęcie – można więc m.in. zmieniać jego rozmiar, wycinać zbędne elementy oraz „malować” po nim.

Źródło: OnePlus, Sklep Play