Notion Ink Adam w FCC. Wysyłka ruszy już niebawem

Wybaczcie, że wczoraj nie było żadnego newsa, ale porządnie mnie rozłożyło (co zdarza się na szczęście niezmiernie rzadko) i nie miałam siły siedzieć przed kompem. Dziś już jest trochę lepiej, więc postanowiłam coś tam dla Was napisać.

Ostatnio Bartek wspominał o problemach Notion Ink ze sprzedażą Adama, które miały zostać rozwiązane jeszcze w tym tygodniu – i faktycznie tak się właśnie stało. Tablet otrzymał certyfikat FCC, dzięki czemu nie ma już żadnych przeciwwskazań i można zacząć wysyłać Adama do klientów, którzy zamówili go w przedsprzedaży.

Rohan Shravan, CEO Notion Ink, potwierdził, że Adam został zatwierdzony przez amerykańską Federalną Komisję Łączności. Co więcej, stwierdził także, że wysyłka tabletu do osób, które zamówiły go w przedsprzedaży, ma się zacząć w okolicach środy, 19 stycznia.

Przy okazji mam również dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie załapali się na przedsprzedaż (a przypomnę, że egzemplarze z ekranem Pixel Qi rozeszły się w zabójczym tempie), a bardzo chcą wejść w posiadanie Adama. Już niebawem rozpocznie się druga przedsprzedaż tabletu. Na razie jednak nie jest znana dokładna data – jak już będzie, to na pewno dam znać.

Cena Notion Ink Adam w poszczególnych wersjach:
– LCD + WiFi: 375 dolarów (1125 zł),
– LCD + 3G: 425 dolarów (1275 zł),
– Pixel Qi + WiFi: 500 dolarów (1500 zł),
– Pixel Qi + 3G: 550 dolarów (1650 zł).

A poniżej jeszcze przegląd wideo przedstawiający Adama w całej okazałości:

Biorąc pod uwagę zaprezentowane podczas CES 2011 tablety w dalszym ciągu jest wśród Czytelników Tabletowo jakaś osoba, którą interesuje kupno Adama?

źródło, źródło