Notion Ink Adam na pierwszym wideo. Wreszcie!

Dziesięć dni temu ruszyła przedsprzedaż Notion Ink Adam. Po kilkunastu, może kilkudziesięciu minutach od tego momentu zostały wykupione wszystkie modele z ekranem Pixel Qi (co wcale nie powinno dziwić). Obecnie są jeszcze dostępne dwa tablety z LCD – jeden z WiFi, drugi – z WiFi i 3G.

Jednak można powiedzieć, że wszyscy, którzy zamówili Adama w dniu rozpoczęcia przedsprzedaży, kupowali kota w worku. Dopiero teraz Rohan Shravan udostępnił wideo, które po raz pierwszy w pełni ukazuje gotowy produkt.

Poniższy filmik pokazuje interfejs użytkownika Eden i działanie wielu aplikacji, w tym: klienta pocztowego, przeglądarki internetowej, nawigacji, kalendarza, kalkulatora, aplikacji służącej do rysowania, czytnika PDF, książek elektronicznych i kilku innych.

Jak zobaczycie poniżej, panel Adama jest podzielony na trzy części, dzięki czemu można korzystać z trzech programów jednocześnie. Trochę dziwnie wygląda wybieranie aplikacji na wysuwanym, cienkim czerwonym pasku – żeby odnaleźć to, co nas interesuje, trzeba się nieźle namachać palcem.

Zobaczcie sami Notion Ink Adam na wideo:

I jak wrażenia? Dajcie znać w komentarzach czy właśnie tego się spodziewaliście po Adamie.

Aktualizacja:

Jeszcze jedno wideo, trochę słabszej jakości, pokazujące na początku wygląd Adama z prawie wszystkich stron, a od 2:55 – korzystanie z tabletu przy pomocy myszki komputerowej.

źródło, źródło