#NoteMyDay 2 – Samsungu, jest coraz gorzej… (reklamy) | Tabletowo.pl

#NoteMyDay 2 – Samsungu, jest coraz gorzej… (reklamy)

Dołącz do dyskusji 0

Pisałem Wam ostatnio o reklamach Samsunga, który pod hasłem #NoteMyDay pokazał 3 reklamy. Zarówno mi jak i Wam nie przypadły one specjalnie do gustu, ponieważ były przegadane i nudne. Teraz jednak Koreańczycy pokazali kolejne spoty z tej serii i jest jeszcze gorzej.

Najpierw zobaczcie nowe reklamy:

http://youtu.be/Ko-bWuwMXTY

http://youtu.be/NMs7urVs8Ys

Pierwsze wpisy z serii #NoteMyDay były, moim zdaniem, przegadane i nudne, ale sam pomysł był świetny. Ludzie pisali coś na Twitterze, Samsung to wyłapywał i dawał tym ludziom coś, czego potrzebowali. Teraz jednak Koreańczycy poszli na łatwiznę.

Druga seria reklam to, niestety, taka sama idea, ale zamiast zrobić coś fajnego i zabawnego dla ludzi, gwiazdy Vine i Snapchata (Rudy Mancuso oraz Shaun “Shonduras” McBride) robią sobie śmieszne zdjęcia lub nagrywają takie filmiki i wysyłają to użytkownikom Twittera. Te spoty są tak przegadane i mało interesujące, że z ciężkim sercem straciłem prawie 10 minut.

Jedyny plus jest taki, że chociaż Note 4 jest wszechobecny w tych spotach i widać to prawie non stop, to nie ma się wrażenia nachalnej reklamy. A co Wy myślicie o tych spotach?

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona