Note 4 w przedsprzedaży na koreańskim rynku | Tabletowo.pl

Note 4 w przedsprzedaży na koreańskim rynku

Dołącz do dyskusji 0

Wrzesień się kończy, ale my jeszcze pamiętamy o tegorocznym IFA. Podczas tych targów wielu producentów pokazało nowe urządzenia. Wśród nich znalazł się Samsung ze swoim 5,7-calowym phabletem. Mowa oczywiście o Note 4. Dziś dowiedzieliśmy się, że trafił on do przedsprzedaży w Korei Południowej.

Koreańczycy mogą się już cieszyć nowym Note, ponieważ w dniach od 18 do 25 września kilka sklepów prowadzi tam przedsprzedaż tego urządzenia. Zainteresowanie jest tak duże, że w niektórych placówkach cały zapas wyczerpał się po dziewięciu godzinach. Stało się tak między innymi w SK Telecom. Chętni, którzy chcą otrzymać phablet kilka dni przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek, muszą zapłacić za niego 920 dolarów.

Galaxy Note 4

Przypomnijmy, że Samsung Galaxy Note 4 został wyposażony w 5,7-calowy ekran Super Amoled Quad HD o rozdzielczości 2560×1440 pikseli, układ Qualcomm Snapdragon 805 8084 Pro 2,7 GHz, trzy gigabajty pamięci operacyjnej, trzydzieści dwa gigabajty na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD oraz w aparat z matrycą 16-megapikseli. Oczywiście znajdziemy tutaj również moduł WiFi, Bluetooth 4.0 oraz GPS.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona