NOOK od Barnes & Noble wraca do gry | Tabletowo.pl

NOOK od Barnes & Noble wraca do gry

Dołącz do dyskusji 0

Next-Gen-B-N-Nook-Color-Tablet-Set-to-Arrive-Soon-429489-3

Barnes & Noble przygotowuje się do powrotu na rynek tabletowy. Firma zajmująca się przede wszystkim e-bookami, ostatni tablet wydała w 2012, w zeszłym roku pojawiały się głosy, że kolejnego już nie będzie, ponieważ seria NOOK nie przynosiła spodziewanych dochodów, a wręcz generowała spore straty.

Jednak teraz oficjalnie przedstawiciel B & N zapowiedział, że na początku roku podatkowego 2015 wypuszczą na rynek kolejny, kolorowy model. W związku z tym, że firma ta rok podatkowy zamyka w dniu 27 kwietnia, można się spodziewać, że po tej dacie pojawią się konkretniejsze informacje. Tymczasowo trwają poszukiwania partnera, który pomoże przy stworzeniu oraz dystrybucji nowego gadżetu. Jaki będzie – jedyne co wiadomo, to że kolorowy, czy zachowana zostanie przystępna cena oraz – co ważniejsze – wysoka jakość wyświetlaczy?

Patrząc na poprzednie produkty pozostaje życzyć, by do tego wyposażono urządzenia w nowe, wydajniejsze komponenty, bo na tle innych produktów wypadają zbyt słabo i ociężale.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona