Nomad Wallet – elegancki portfel z powerbankiem 2400 mAh | Tabletowo.pl

Nomad Wallet – elegancki portfel z powerbankiem 2400 mAh

Dołącz do dyskusji 0

Pomysłów na nowoczesne akcesoria do smartfonów jest całe mnóstwo i pewne jest, że kolejne ciekawe projekty będą debiutować na rynku – jak choćby powerbank w pasku do spodni. Jakiś czas temu testowałam dla Was Seyvr – portfel (no, może bardziej etui na karty/wizytownik) z powerbankiem. Dziś firma Nomad zaprezentowała swoje podejście do tematu – Nomad Wallet.

Nomad Wallet w porównaniu do Seyvr ma jedną przewagę – jest dużo bardziej elegancki i zdecydowanie może przypaść do gustu większej grupie potencjalnych odbiorców. Akcesorium ma miejsce na sześć kart kredytowych/debetowych i banknoty. Wymiary portfela to 125 x 85 x 25 mm.

nomad-wallet-01

Portfel wykonany jest ze skóry. W jego wnętrzu skrywa się akumulator o pojemności 2400 mAh (Seyvr oferuje 1400 mAh), który ładuje się za pomocą portu microUSB. Z tego, co widzę, póki co Nomad Wallet dostępny jest w wersji z portem Lightning, zatem wyłącznie użytkownicy iPhona będą mogli z niego skorzystać. Aczkolwiek portfel z microUSB jest już w planach i wkrótce ma zadebiutować.

Aktualnie trwa przedsprzedaż, w ramach której Nomad Wallet kosztuje 80 dolarów. W dniu rozpoczęcia wysyłki, tj. 15 listopada, cena wzrośnie do 90 dolarów.

Jeśli jesteście zainteresowani innymi produktami firmy Nomad, już wkrótce będziecie mogli przeczytać test dwóch akcesoriów: NomadKey i NomadClip.

źródło: Nomad

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona