Nokia Z Launcher do pobrania dla wszystkich | Tabletowo.pl

Nokia Z Launcher do pobrania dla wszystkich

Dołącz do dyskusji 0

Dziś Kasia pisała o ciekawym tablecie Nokii z Androidem, ale wzbudzającym mieszane emocje. Jednym z jego elementów jest nakładka systemu stworzona przez Finów – Z Launcher. Z Launcher do tej pory był dostępny dla wybranych smartfonów, od teraz jest dostępny dla wszystkich. 

Kiedy w czerwcu zaprezentowano nakładkę, mówiono o niej, że jest minimalistyczna i innowacyjna. Przynajmniej na swój sposób.

W teorii Z Launcher to bardzo fajny pomysł. Mamy tu np. gesty i rysowanie liter na ekranie (te i inne funkcje dobrze oddaje tytułowe wideo). Niestety, nakładka od Nokii mnie nie przekonała i odinstalowałem ją już po kwadransie. Być może wrócę do niej za jakiś czas, ale na chwilę obecną znacznie wygodniej korzysta mi się z nakładki zaproponowanej przez LG w G3.

Jednak i tak polecam sprawdzić i przekonać się samemu. Do tej pory tylko posiadacze urządzeń z wyższej półki mieli okazję zainstalować nakładkę. Teraz mogą zrobić to wszyscy.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona