Nokia N1, która jest mocniejsza od iPada Mini 3, będzie hitem sprzedażowym? | Tabletowo.pl

Nokia N1, która jest mocniejsza od iPada Mini 3, będzie hitem sprzedażowym?

Dołącz do dyskusji 0

Pojawienie się Nokii N1 wzbudziło bardzo wiele emocji. Podobnie było ostatnio, gdy urządzenie zostało wycenione i dowiedzieliśmy się kiedy wejdzie do sprzedaży. Teraz możemy zobaczyć jak te emocje przełożyły się na konkretne wyniki.

Nokia N1 weszła do sprzedaży wczoraj za niecałe 260 dolarów i zniknęła dość szybko. Już po 4 minutach i 2 sekundach cały nakład został wyprzedany, ale nie było tego dużo, ponieważ tylko 20 tysięcy. Według informacji oficjalnego fanklubu Nokii, w tym czasie aż 566,438 osoby chciały zakupić ten tablet! Druga tura sprzedaży odbędzie się prawdopodobnie 15 stycznia. Jeśli ta lista oczekujących się potwierdzi, to tablet ten może mieć niezwykle mocne wejście i w następnych miesiącach będzie sprzedawał się bardzo dobrze.

Warto też rzucić okiem na wyniki dwóch benchmarków, w których do pojedynku z Nokią N1 stanął iPad Mini 3. Nie jest to oczywiście aktualnie najmocniejszy tablet Apple, ale są do siebie bardzo podobne chociażby ze względu na rozmiar ekranu.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona