Nokia Lumia 2520 zadebiutuje 22 października. Nowy render w sieci - Tabletowo.pl

Nokia Lumia 2520 zadebiutuje 22 października. Nowy render w sieci

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nokia Lumia 2520 zadebiutuje 22 października. Nowy render w sieci Nokia Nowości Plotki / Przecieki

Nie mamy już żadnych wątpliwości, że Nokia wkrótce zaprezentuje swój tablet. O ile jeszcze do niedawna data jego premiery pozostawała wielką tajemnicą, tak ostatnio się to zmieniło. Wiemy już bowiem, że debiut Nokia Lumia 2520, bo taką właśnie nazwę ma nosić to urządzenie, ma mieć miejsce 22 października w Abu Dhabi. Tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej informacji na jego temat.

Dziś na przykład, za sprawą dobrze już nam znanego Twitterowego konta evleaks, do sieci przeciekł render prezentujący Lumię 2520 w pełnej okazałości. Przy okazji możemy z niego wywnioskować, że nadchodzące urządzenie będzie dostępne w kilku wersjach kolorystycznych – jak smartfony z tej samej serii. Wiemy bowiem, że powstanie wersja niebieska. Ostatnio widzieliśmy również czerwoną.

Na temat parametrów technicznych produktu w dalszym ciągu nie wiemy zbyt wiele. Mówi się o wyświetlaczu o przekątnej 10,1″, czterordzeniowym procesorze Qualcomm Snapdragon o częstotliwości taktowania 2,15GHz oraz systemie operacyjnym Windows w wersji, niestety, RT.

Nokia Lumia 2520 ma zadebiutować w sprzedaży w listopadzie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona