Nokia Lumia 2520 na nowym zdjęciu. Premiera coraz bliżej - Tabletowo.pl

Nokia Lumia 2520 na nowym zdjęciu. Premiera coraz bliżej

Dołącz do dyskusji 0

Kojarzycie tablet Nokii? Tak, tak, mam na myśli ten, na temat którego w sieci krążą spekulacje od wielu, wielu miesięcy. Początkowo fiński koncern wypierał się przygotowywania takiego urządzenia do rynkowej premiery, później coraz więcej przesłanek wskazywało na to, że jednak coś jest na rzeczy. Aż wreszcie sami przedstawiciele firmy zaczęli przebąkiwać, że takowy sprzęt faktycznie powstaje. W ostatnim czasie pojawia się coraz więcej informacji na jego temat, gdyż wiele wskazuje na to, że wkrótce doczekamy się jego oficjalnej premiery.

Jeśli uważnie śledzicie to, co dzieje się na rynku nowych technologii, z pewnością zdajecie sobie sprawę z tego, że na 22 października w Abu Zabi Nokia zaplanowała konferencję prasową. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że właśnie wtedy zadebiutuje fiński tablet. Jego aktualna nazwa to Nokia Lumia 2520, choć oczywiście do czasu premiery wiele może się zmienić. Tym bardziej, że Nokia przechodzi w ręce Microsoftu.

W sieci znalazło się nowe zdjęcie przedstawiające nadchodzące urządzenie. Wynika z niego, że będzie oferowało nóżkę umożliwiającą postawienie tabletu pod kątem (inaczej rozwiązana niż w modelach Surface – mniej stabilnie?) oraz łączność LTE.

Nokia Lumia 2520 z 10,1-calowym ekranem ma pracować dzięki czterordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 800, a jej systemem ma być Windows w wersji RT.

Tabletowo.pl Nokia Lumia 2520 na nowym zdjęciu. Premiera coraz bliżej Microsoft Nokia Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona