Nokia Lumia 1520 nieoficjalnie zdradza swoje tajemnice: 6", Snapdragon 800 i 20 Mpix - Tabletowo.pl

Nokia Lumia 1520 nieoficjalnie zdradza swoje tajemnice: 6″, Snapdragon 800 i 20 Mpix

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Nokia Lumia 1520 nieoficjalnie zdradza swoje tajemnice: 6", Snapdragon 800 i 20 Mpix Nowości

Ostatnio uwaga producentów sprzętu w dużej mierze została skupiona na tabletofonach. I w sumie nie ma się co dziwić, bowiem to właśnie ten segment mobilnej elektroniki rozwija się w ostatnim czasie najprężniej. Nie jest również zaskoczeniem, że również Nokia chce mieć w tym swój udział. Od dłuższego czasu wiemy już, że fiński koncern przygotowuje się do premiery modelu Nokia Lumia 1520. Dziś poznaliśmy szczegóły dotyczące jego parametrów technicznych.

I to nie za sprawą byle jakiego źródła, bo dzięki chińskiej odsłonie oficjalnego sklepu internetowego Nokii. To właśnie na niej znalazły się informacje, że Lumia 1520 ma posiadać 6-calowy wyświetlacz Full HD 1080p, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 oraz aparat PureView 20 Mpix. Całość powinna pracować pod kontrolą systemu Windows Phone.

Co więcej, ujawniona została również cena tabletofonu Nokia Lumia 1520 – ma wynosić 4999 juanów, co w przeliczeniu daje 819 dolarów.

Oficjalnej prezentacji urządzenia spodziewamy się już jutro, 22 października, podczas konferencji producenta w Abu Dhabi. Być może pojawi się na niej również tablet Nokii, na co może wskazywać poniższa grafika.

Tabletowo.pl Nokia Lumia 1520 nieoficjalnie zdradza swoje tajemnice: 6", Snapdragon 800 i 20 Mpix Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona