Nokia Lumia 1320 już dostępna na polskim rynku! - Tabletowo.pl

Nokia Lumia 1320 już dostępna na polskim rynku!

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Nokia Lumia 1320 już dostępna na polskim rynku! Nokia Nowości

Jeden z dwóch przerośniętych smartfonów, którym bardzo blisko do małych tabletów jest już dostępny na naszym rynku. Mowa o Lumii 1320, która jest skromniejszą, a zarazem tańszą wersją 1520. Nokia widząc, jak dobrze przyjęła się Lumia 520 postanowiła dać klientom jakby to samo, tylko na sporo większym ekranie. Głównym atutem 1320 ma być jej niska cena i to, co mogą zaoferować fińskie urządzenia z mobilnymi okienkami na pokładzie.

 1499 zł – w takiej cenie jest już dostępna Nokia Lumia 1320 na naszym rynku. Jak na urządzenie o ekranie 6″, cena wydaje się być akceptowalna. Od Lumii 1520 jest ona niższa nawet o 600-700 zł. Do tego rozdzielczość HD i procesor Snapdragon S4 w kooperacji z 1 GB pamięci RAM. Takie podzespoły są wystarczające, co pokazały inne Lumie. Tak więc, jeśli czekaliście na Lumię 1320 w Polsce i nie zależy Wam na aparacie z najwyższej półki czy na ekranie Full HD, to możecie odpuścić wyższy model – 1520 i zainteresujcie się Lumią 1320.

Swoją drogą to darmowe mapy i nawigacja Nokii na tak dużym ekranie muszą być bardzo wygodnym rozwiązaniem. Warto też odnotować obecność modemu 4G. Między innymi tymi aspektami Lumia 1320 ma szansę zainteresować klientów o mniej zasobnym portfelu.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona