Nokia Illusionist – koniec marzeń o 8,3-calowym tablecie Nokii? | Tabletowo.pl

Nokia Illusionist – koniec marzeń o 8,3-calowym tablecie Nokii?

Dołącz do dyskusji 0

Od pewnego czasu mówiło się, że Nokia ma zamiar zaprezentować mniejszą wersję tabletu Lumia 2520. Urządzenie znane pod nazwą Nokia Illusionist i Nokia Lumia 2020 prawdopodobnie się nie pojawi na rynku.

Według źródeł, na które powołuje się serwis MyNokiaBlog, firma porzuciła pomysł wypuszczania 8,3-calowego sprzętu. Tablet miał pojawić się z początkiem 2014 roku. Już w zeszłym miesiącu tablet miał znajdować się w fazie testów. Urządzenie miało być bardzo podobne do Lumii 2520. Na jego pokładzie miał znajdować się Snapdragon 800 i moduł aparatu znany z modelu 2520.

Anonimowi informatorzy mający być „osobami bardzo zbliżonymi do koncernu” poinformowali, że urządzenie zostało wycofane. Jakie są przyczyny tej decyzji? Tego dokładnie nie wiadomo, ale podobno sprzęt został „ubity” na samym szczycie.

Redakcja serwisu Mashable postanowiła zapytać firmę o plany odnośnie 8,3-calowego sprzętu, ale Nokia nie odpowiedziała na próby kontaktu.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona