Nokia HERE Maps dla Windows 8.1 zaktualizowana | Tabletowo.pl

Nokia HERE Maps dla Windows 8.1 zaktualizowana

Dołącz do dyskusji 0

Jeżeli korzystacie z tabletów opartych o system Windows 8.1 i aplikacja Nokia HERE Maps jest na Waszej liście niezbędnych pozycji, to powinna Was zainteresować garść nowości, które w najnowszej odsłonie map wprowadziła fińska firma.

Nokia pozbyła się swojej mobilnej gałęzi, która zajmowała się urządzeniami. Jednak w jej władaniu jest kilka innych, ważnych odnóg. Jedną z nich jest usługa HERE Maps, dobrze znana użytkownikom Windows Phone’a. Od pewnego czasu również pełnoprawny Windows 8.1 posiada kafelkową aplikację Here Maps.

W najnowszej odsłonie wprowadzono funkcję, która pozwala ręcznie ustawić swoją obecną pozycję. Odnowiono też strony miast, by teraz skuteczniej prowadziły turystę czy zainteresowanego po tym, co warto zobaczyć w danej miejscowości. Według mnie jest teraz przejrzyściej.

Chyba najważniejszą zmianą jest możliwość zmiany trasy zaproponowanej przez program, co zresztą w Google Maps jest już od dawna. Można teraz dodać do ośmiu punktów, przez które będzie przebiegać trasa.

Aplikację można pobrać stąd. W moim przypadku nowa wersja zainstalowała się automatycznie. Jedynie ściągnięte mapy musiałem zaktualizować ręcznie.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona