Nokia 6 już do nabycia w Plusie | Tabletowo.pl

Nokia 6 już do nabycia w Plusie

Dołącz do dyskusji 0

Nokia 6 to telefon, który można uznać za rynkowego średniaka. Ma jednak to „stare, dobre i poczciwe”, sentymentalne logo, które może pomóc urządzeniu zaistnieć szerzej na rynku. Wszyscy ci, którzy znów chcieliby korzystać ze smartfona z logo Nokii, a są albo zamierzają być klientami Plusa, mają ku temu okazję.

Nowe Nokie są już oficjalnie dostępne w polskiej dystrybucji. Nie powinno więc dziwić, że kolejnym krokiem dystrybutora było wdrożenie ich do ofert operatorskich. Przypomnijmy tu pokrótce, że Nokia 6 posiada następującą specyfikację techniczną:  5,5 calowy ekran Full HD, procesor Qualcomm Snapdragon 430, 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi nam aparat 16 Mpix z PDAF i podwójną diodą doświetlającą oraz – co warte odnotowania – dwa głośniki z systemem Dolby Atmos. 

Nokia 6

Cena urządzenia w dystrybucji wolnorynkowej zamyka się w kwocie 1149 złotych. Jak informowaliśmy Was wcześniej, sprzedaż ruszy na początku lipca.

A jaką ofertę przygotowała sieć Plus? Urządzenie można kupić w ramach planu taryfowego JA+ do wszystkich bez końca IV. W ofercie internetowej, do której cennik można znaleźć na stronach operatora, widnieje informacja o wycenach, które zależą między innymi od wysokości zobowiązania oraz ilości rat.

Zazwyczaj cena urządzenia w przeliczeniu – co zresztą jest dokładnie wyszczególnione w cennikuzamyka się w kwocie zbliżonej do 1200 złotych, więc relatywnie blisko wyceny wolnorynkowej. Wydaje się, że jeśli szukacie mocnego średniaka, a na dodatek chcielibyście zrealizować transakcję w ramach oferty operatorskiej, to propozycja Plusa może wydać się być dla wielu z Was całkiem sensowna.

źródło: Plus za gsmmaniak.pl

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona